
Акумуляторний шуруповерт WORCRAFT CHD-S20Li – потужний та універсальний інструмент призначений для професійного використання. Завдяки двошвидкісному редуктору з додатковою функцією свердління з ударом і крутним моментом до 50 Нм, цей інструмент чудово підійде для роботи у будинку, в гаражі та цеху.
Використовується для свердління дерев'яних заготовок, бетону, каменю та інших будівельних матеріалів, а також для затягування або ослаблення гвинтів та саморізів та інших монтажних робіт. Шуруповерт оснащений металевим одномуфтовим патроном розміром 0,8-13 мм та має світодіодне підсвічування.
ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ
- Напруга живлення: 20 В.
- Швидкість обертання: 0-440/0-1650 об/хв.
- Максимальний крутний момент: 50 Нм.
- Розмір патрона: 0,8-13 мм.
- Кількість позицій моментів затягування: 20+1+1.

Інструмент є частиною лінійки
ONE FOR ALL
В асортименті акумуляторної лінійки вже представлено понад 100 видів інструментів для самих різноманітних комплексів робіт по дому і саду, а також професійних завдань різної складності.
Чотири типи батарей високого класу, ємністю 2.0, 4.0, 6.0 та 8.0 А•г, які підходять до кожного інструменту з лінійки та три види зарядних станцій: базова, швидка або двослотна - це можливість підібрати оптимальний комплект для ваших цілей.
*Акумулятор і зарядний пристрій купуються окремо.

• Ергономічний дизайн з оптимізованим компонуванням деталей шуруповерта.
• Гумові накладки, що запобігають вислизанню інструмента з рук.
• Металевий одномуфтовий кулачковий патрон з функцією блокування для зручності встановлення та заміни оснастки однією рукою.
• Низький рівень вібрації.
• Дуже яскрава LED-підсвітка виручає у роботі в умовах поганого освітлення.

• Стійкий до пошкоджень корпус з ABS- пластику, що захищає внутрішні механізми при ударі.
• Високоякісний двошвидкісний планетарний редуктор зі сталевими шестернями.
• Металевий патрон зі збільшеним ресурсом.
• Підшипники з легованої сталі.
• Термостійке мастило

Батареї найвищого класу ефективності А+++ з максимально тривалим терміном експлуатації.
• Індикатори на корпусі батареї дають змогу відстежувати рівень заряду.
• 500 циклів повного заряду/розряду батареї.
• 4 ступені захисту акумуляторних батарей: від перерозряду, перезаряду, перегріву та короткого замикання.
• Розумний контроль поетапного заряджання контролером плати управління батареї.
Зарядні пристрої мають високий струм заряджання та підвищений ККД за рахунок імпульсного джерела живлення – це дозволяє максимально прискорити процес заряджання без шкоди для терміну служби батарей.
*Акумулятор і зарядний пристрій купуються окремо.

• шуруповерт акумуляторний CHD-S20Li;
• біта-викрутка;
• інструкція;
• гарантійний талон;
• пакувальна коробка.
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконалення.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Worcraft |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальный крутящий момент | 50 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1650 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Мощности производства | Китай |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 2 350 ₴









